GiRiS....

1839 a kadar Türk Milletini delikanlica savas meydanlarinda durduramayan, yenemeyen barbar ve geri kalmis Batililar careyi; icimizdeki cürükleri kendi cikarlari dogrultusunda egitmekte ve kullanmakta buldular. Kullandiklari insanlara "JÖNTÜRKLER" denildi. Bunlar; Ingiliz ve Fransizlar tarafindan, Osmanliyi icten yikmak icin madden destekleniyor ve kullaniliyorlardi. JönTürkler; Türk Imparatorlugunun temel yapisina sinsi sinsi girerek, Osmanli Devletini icerden zehirledi. Tanzimat, 1. Mesrutiyet, 2. Mesrutiyet, vs..bu satilmislarin ürünü idiler. 1907 yilindan sonra ise; Osmanli imparatorlugunu kullanma ve sömürme isine Almanlar sahip ciktilar. Enver Pasa, Ingiliz ve Fransizlarin terkini ve Almanlarin kucagina oturmayi 30.000 Alman Altini karsiliginda baslatti. 1907 yilindan 1922 yilina kadar Alman sömürgesi idik. 1922 yilinda Ingiliz ve Fransizlarla yapilan gizli bir anlasma ile T.C. Devleti kuruldu ve 1943 yilina kadar Ingiliz ve Fransiz sömürgesi olarak yasadik. 1943 yilinda ABD ile yapilan anlasma ile, ABD sömürgesi yapildik. Genel Kurmayimiz, Dünyanin hicbir yerinde görülmemis olan arsivleri acmama islemini yaparak, Türk Milletinin bu satilmislik gerceklerini saklamak mi istemektedir. Evrensel hukuka göre arsivler 25 yildan fazla kapali tutulamaz. Bizim arsivlerimiz ise halen bizlerden saklanilmaktadir. Devletlerarasi yapilan anlasmalarin hepsini, bizde olmasa bile, bizimle anlasma yapan ülkelerin arsivlerinde bulmak mümkündür. iste bu dis arsivlere dayanarak, bize ögretilen TÜRK TARiHiNiN yalan oldugunu -hakli olarak- iddia edenler vardir. Bu Site deki makalelerin geneli sahsima ait degildir. Geneli alintidir. Kendime ait olanlarin altinda "mim" imzam vardir. iyi okumalar, irdelemeler ve arastirmalar dilegimle. mim

13 Temmuz 2005

Bir PC den baskaklarinin MSN sifrelerini bulmak


Çalistiginiz ofisinizdeki PC´ye, Internet Cafedeki PC´ye veyahutta evinizdeki PC´ye girerek, bu PC lerde ve bu PC lerin bagli olduklari aglardan MSN´e girenlerin hepsinin şifrelerini bir program ile görmeniz, almaniz mümkündür.
Ayni zamanda bu gibi yerlerde ve aglarda MSN e giriyorsaniz, bu rizikoyu görüp, tedbirlerini alma gereksinimindesiniz.

Bu Program; sadece olduğunuz makinedekileri değil, tüm cafedekilerin ve ağdakilerin hepsinin şifrelerini size veriyor.
Buradaki emniyet acigini göstererek, faydalanmak isteyenlere yol gösterildigi gibi, bu faydalanacak insanlarin, kendilerinden faydalanmalarinin önüne gecebilecek tedbirlerinde nasil alinabilecegi gösterilmektedir burada.
Bu nedenledir ki, bunu acigi burada göstermekle, hem iyilik ve hemde kötülük hedeflenmistir.
Asagidaki rar dosyasini indirirken, sorulan sifre sorusuna: Gulencocuk cevabini veriniz.
Rar şifresi : Gulencocuk
Gulen cocuga katkilarindan dolayi tesekkürler...
Kolay Gelsin...
06-23-2005, 10:15 AM #2

- ))))) oleyyy cafecinin şifresini aldım dedim ona böle şifremi olur. adam diyor nerden biliyorsun şifremi hehehehe sağol abi yaa gerçekten işe yaradı. harikasın yaa. foruma göz atmak icin mesajlaşma bölümünden çıkamıyorum ki.
06-23-2005, 04:56 PM #3

- ben yapamaadım bişi göstermiyo..
06-23-2005, 05:03 PM #4

- "ben yapamaadım bişi göstermiyo..
Dostum yapacağın bişe yok zaten program zaten kendiliğinden veriyor sana şifreleri yapamaman için bir sebep göremiyorum. Nasıl yapamadigini da anlamıyorum.
06-26-2005, 12:50 AM #5

- kardeş link bozuk herhalde...
yada yeni basladigim icin mi indiremiyorum... ok..
06-26-2005, 01:38 AM #6

- bende programı açtım ama hiç bir şifre göstermedi . programda mı bir hata var benmi yanlış birşey yaptım ?
06-26-2005, 01:46 AM #7

- cafede deep freeze turu bir prg varsa ya da sifreler bir defaligina kullaniliyorsa (sifremi kaydet reaktifse) ise yaramiyor...
bende yaramadi da ondan anladim.
saygilar.......
06-26-2005, 02:27 AM #8

- kardeş yukarıda anlattığın programı indirmek için bir siteye bağlanıyor.
arada 15 dak. bekletim tık yok... bu link e bakarmısın..... ellerin dert görmesin..(amin)
06-26-2005, 02:37 PM #9

- "kardeş yukarıda anlattığın programı indirmek için bir siteye bağlanıyor.
orada 15 dak. bekledim tık yok... bu link e bakarmısın..... ellerin dert görmesin.. (amin)
Ultrashare.net te dün bir sorun vardı fakat bugün düzeltildi şimdi indirebilirsin dosyayı ayrıca diger bir arkadaşımızın dediği gibi bu program, parolamı kaydet seçeneğini işaretleyenlerin parolalarını gösteriyor.
06-26-2005, 02:57 PM #10

- heheh evet program güzele benziyor abimin şifrelerini alayım