GiRiS....

1839 a kadar Türk Milletini delikanlica savas meydanlarinda durduramayan, yenemeyen barbar ve geri kalmis Batililar careyi; icimizdeki cürükleri kendi cikarlari dogrultusunda egitmekte ve kullanmakta buldular. Kullandiklari insanlara "JÖNTÜRKLER" denildi. Bunlar; Ingiliz ve Fransizlar tarafindan, Osmanliyi icten yikmak icin madden destekleniyor ve kullaniliyorlardi. JönTürkler; Türk Imparatorlugunun temel yapisina sinsi sinsi girerek, Osmanli Devletini icerden zehirledi. Tanzimat, 1. Mesrutiyet, 2. Mesrutiyet, vs..bu satilmislarin ürünü idiler. 1907 yilindan sonra ise; Osmanli imparatorlugunu kullanma ve sömürme isine Almanlar sahip ciktilar. Enver Pasa, Ingiliz ve Fransizlarin terkini ve Almanlarin kucagina oturmayi 30.000 Alman Altini karsiliginda baslatti. 1907 yilindan 1922 yilina kadar Alman sömürgesi idik. 1922 yilinda Ingiliz ve Fransizlarla yapilan gizli bir anlasma ile T.C. Devleti kuruldu ve 1943 yilina kadar Ingiliz ve Fransiz sömürgesi olarak yasadik. 1943 yilinda ABD ile yapilan anlasma ile, ABD sömürgesi yapildik. Genel Kurmayimiz, Dünyanin hicbir yerinde görülmemis olan arsivleri acmama islemini yaparak, Türk Milletinin bu satilmislik gerceklerini saklamak mi istemektedir. Evrensel hukuka göre arsivler 25 yildan fazla kapali tutulamaz. Bizim arsivlerimiz ise halen bizlerden saklanilmaktadir. Devletlerarasi yapilan anlasmalarin hepsini, bizde olmasa bile, bizimle anlasma yapan ülkelerin arsivlerinde bulmak mümkündür. iste bu dis arsivlere dayanarak, bize ögretilen TÜRK TARiHiNiN yalan oldugunu -hakli olarak- iddia edenler vardir. Bu Site deki makalelerin geneli sahsima ait degildir. Geneli alintidir. Kendime ait olanlarin altinda "mim" imzam vardir. iyi okumalar, irdelemeler ve arastirmalar dilegimle. mim

13 Temmuz 2005

GAVURSAVAR


- "ben bulamadım kardeş bi zahmet yardım edersen iyi olur
yeni crakı ekledim. şifre istemiyor.. saygılar..

GAVURSAVAR

- öncelikle bunu soylemek ıstıyorum bu program.
site hacklemez o program GavurSavar eğitim amacıyla yazılmış yazıldığı siteye siteyi saniyede 1 kez açıp sayfada bulunan linkleri birer kez tıklayan aynı zamanda paket gönderen bir yazılımdır. Bu sitenin bulunduğu serverin aşırı yavaşlamasına ve sitenin bandwith inin bitmesine sebep olabilir.

GavurSAVAR ne işe yarar?

GavurSavar eğitim amacıyla yazılmış yazıldığı siteye siteyi saniyede 1 kez açıp sayfada bulunan linkleri birer kez tıklayanaynı zamanda paket gönderen bir yazılımdır. Bu sitenin bulunduğu serverin aşırı yavaşlamasına ve sitenin bandwith inin bitmesine sebep olabilir.

Ne yapmam gerekiyor?

Yapılması gereken işlem çok basittir. Bunu bölümlere ayırarak açıklayabiliriz.

Adres =

Bu bölüme tahmin edeceğiniz gibi sitein ismini yazıyoruz.Yazarken dikkat edilmesi gereken önemli nokta sitenin başında mutlaka "http://" olmalı aksi takfirde sorumluluk kabul etmeyiz.

Saldırı gücü =

Buraya ADSL hızımıza göre değer veriyoruz 256 KBPS hızda adsl kullanan biri nin 256 seçeneğini seçmesi gerekiyor.256 hızda adsl kullanan biri 2048 i işaretlerse yapacağı saldırı hiç bir işe yaramayacak aksine bilgisayarını yoracaktır.

Saldırı Sayısı =

Bu bölüme siteye kaç kez paket gönderilip (her bir paket 50 byt/1 kb boyurundadır) kaç kez sitenin taranım linklere tıklanacağı ayarlanır.Örneğin "50000" i işaretlediğimizde bu işlem 50000 kez tekrar edilir.Garanti sonuç vermesi için (biz garanti vermiyoruz servere ve siteye göre değişir) "Sınırsız" işaretlenmesi tavsiye edilir fakat tahmin edeceğiniz gibi bu özellik sadece special editionda açıktır.

Dil seçimi =

Program türk sitelerine saldırmaz fakat elin gavuru kendi milletinin site sine saldırmak isterse onlar için dil seçeneğimizde mevcut.

Sitenin Durumu =

Web sitesinin o anki durumunu canlı canlı izlemeniz için programa web tarayıcı yerleştirdik.Böylece yeni pencere açıp sitenin durumunu takip etmek zorunda kalmadan siteyi saniye sanite izleyebileceksiniz.

Saldırı durumu =

Bu bölüm saldırı durumunu izlemeniz için yapılmıştır.Örneğin 50000 saldırı yı seçen biri saniye sayamayacağına göre bunu durum çubuğundan izleyebilir.Durum çubuğu dolduğun da site göçecek diye bir durum söz konusu değildir, çubuk sadece bilinçlendirme amaçlıdır. Sınırsız seçeneği seçildiğinde çubuk hareket etmez.

Saldır/Dur butonları =

Saldırıyı kontrol etmeniz için bu butonlar kullanılır.Lütfen site ismini yazıp saldırıya arka arkaya basmayın bu hem bilgisayarınıza hem programa zarar verir.Bir kere saldırı butonuna basıp bekleyin.Fakat dur butonuna basıldığında saldırı durmazsa dur butonuna birden fazla basmak zarar getirmez.

PROGRAMI BURDAN